Evergreen 1.4 - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: oclc
sv: OCLC

en: System Local
sv: Lorem ipsum

en: Project Gutenberg
sv: Projekt Runeberg

en: Good
sv: Gut

en: Barred
sv: största

en: Preschool
sv: årligen

en: Primary
sv: bläddra

en: Pre-adolescent
sv: hjälp

en: Adolescent
sv: utgåvor

en: Adult
sv: öppet

en: Specialized
sv: datorföreningen

en: General
sv: skapa

en: Juvenile
sv: klassisk

en: Stacks
sv: Linköping
