Evergreen 1.4 - en to cs translation catalogue (100 entries)

en: Sound preference saved to file system.
cs: Nastavení zvuku uloženo na lokální počítač.

en: Global Font saved to file system.
cs: Písmo uloženo na lokální počítač.

en: Sound is now disabled.
cs: Všechny zvuky vypnuty.

en: Sound is now enabled.
cs: Všechny zvuky zapnuty.

en: Global Font Adjust set to Smaller than Default
cs: Písmo bylo změněno na menší než defaultní

en: Global Font Adjust set to Default
cs: Písmo bylo změněno na implicitní

en: Global Font Adjust set to Larger than Default
cs: Písmo bylo změněno na větší než implicitní

en: Global Font set to XX-Small
cs: Písmo nastaveno na extra malé

en: Global Font set to X-Small
cs: Písmo nastaveno na velmi malé

en: Global Font set to Small
cs: Písmo nastaveno na malé

en: Global Font set to Medium
cs: Písmo nastaveno na střední

en: Global Font set to Large
cs: Písmo nastaveno na velké

en: Global Font set to X-Large
cs: Písmo nastaveno na velmi velké

en: Global Font set to XX-Large
cs: Písmo nastaveno na extra velké

en: Global Font set to 5pt
cs: Písmo nastaveno na velikost 5 pt

en: Global Font set to 6pt
cs: Písmo nastaveno na velikost 6 pt

en: Global Font set to 7pt
cs: Písmo nastaveno na velikost 7 pt

en: Global Font set to 8pt
cs: Písmo nastaveno na velikost 8 pt

en: Global Font set to 9pt
cs: Písmo nastaveno na velikost 9 pt

en: Global Font set to 10pt
cs: Písmo nastaveno na velikost 10 pt

en: Global Font set to 11pt
cs: Písmo nastaveno na velikost 11 pt

en: Global Font set to 12pt
cs: Písmo nastaveno na velikost 12 pt

en: Global Font set to 13pt
cs: Písmo nastaveno na velikost 13 pt

en: Global Font set to 14pt
cs: Písmo nastaveno na velikost 14 pt

en: Global Font set to 15pt
cs: Písmo nastaveno na velikost 15 pt

en: Global Font set to 16pt
cs: Písmo nastaveno na velikost 16 pt

en: Global Font set to 17pt
cs: Písmo nastaveno na velikost 17 pt

en: Global Font set to 18pt
cs: Písmo nastaveno na velikost 18 pt

en: Missing library list.
cs: Chybí seznam knihoven.

en: No matching transits.
cs: Není odpovídající přesun.

en: Invalid Date (%1$s), setting to Today
cs: Neplatné datum (%1$s), datum bylo nastaveno dnešní

en: Invalid Date (%1$s,%2$s), setting to Today
cs: Neplatná data (%1$s), datum bylo nastaveno dnešní

en: error processing date
cs: chyba při zpracování data

en: error retrieving transits
cs: chyba při načítání přesunu

en: error pre-retrieving transits
cs: chyba před načítáním přesunu

en: error retrieving row
cs: chyba načítání řádku

en: Empty array returned by hold retrieve.
cs: Při načítání rezervace byl získán prázdný soubor.

en: retrieving hold id = %1$s for transit id = %2$s
cs: načítání rezervace id = %1$s pro přesun id = %2$s

en: retrieving transit id = %1$s
cs: načítání přesunu id = %1$s

en: Organization
cs: Organizace

en: Description
cs: Popis

en: Date Created
cs: Datum vytvoření

en: Created By
cs: Vytvořeno

en: Upload Count
cs: Nahrát konto

en: Transactions Processed
cs: Transakce zpracována

en: Processing?
cs: Zpracovává se?

en: Date Started
cs: Datum zahájení

en: Date Completed
cs: Datum ukončení

en: Session
cs: Relace

en: Date Uploaded
cs: Datum aktualizace

en: Uploaded By
cs: Aktualizováno

en: Server/Local Time Delta
cs: Rozdíl času pracovní stanice od času serveru

[ctx: staff.admin.offline_manage_xacts.init_script_list.workstation]
en: Workstation
cs: Pracovní stanice

[ctx: staff.admin.offline_manage_xacts.init_error_list.workstation]
en: Workstation
cs: Pracovní stanice

en: Timestamp
cs: Datum poslední změny

en: Type
cs: Typ

en: Event Code
cs: Kód události

en: Event Name
cs: Jméno události

en: Event Description
cs: Popis události

en: Item Barcode
cs: Čárový kód exempláře

en: Patron Barcode
cs: Čárový kód čtenáře

en: Due Date
cs: Vraťte do

en: In House Use Count
cs: Počet prezenčních užití

en: Non-Cataloged?
cs: Nezkatalogizováno?

en: Non-Cataloged Type
cs: Nekatalogizovaný typ

en: Non-Cataloged Count
cs: Počet nekatalogizovaných

en: Check In Backdate
cs: Zpětně vrátit k datu

en: Error checking permissions
cs: Chyba při kontrole oprávnění

en: Bad response from CGI component
cs: Chybná odpověď CGI skriptu

en: Execute error:
cs: Chyba spuštění:

en: Error executing session
cs: Chyba spuštění relace

en: Error retrieving session errors:
cs: Vícenásobná chyba spuštění relace:

en: Cannot rename a non-existent file
cs: Nelze přejmenovat neexistující soubor

en: Error renaming transaction file
cs: Chyba přejmenování přenosového souboru

en: Taking too long to find a unique filename.
cs: Příliš dlouhá doba pro nalezení jedinečného jména souboru.

en: Something bad happened.  New offline transactions were accumulated during our attempted upload.  Tell your system admin that the file involved is %1$s
cs: Vyskytl se problém. Nové offline transakce se nahromadily po dobu pokusů o přenos. Oznamte svému systémovému administrátorovi, že poškozený soubor je %1$s

en: Transaction conflicts
cs: Transakční konflikty

en: Ok
cs: OK

en: Check here to confirm this message
cs: Zaškrtnutím potvrďte zprávu

en: Error reverting transaction file
cs: Chyba při obnově přenosového souboru

en: Error archiving transaction file
cs: Chyba archivace přenosového souboru

en: Please select a session to upload to.
cs: Vyberte prosím relaci, do níž se má nahrávat.

en: Please select a single session to upload to.
cs: Prosím vyberte jednu relaci, do níž se má nahrávat.

en: No pending transactions to upload.
cs: Žádná nevyřízená transakce k nahrání.

en: There was an error:
cs: Nastala chyba:

en: Error uploading transactions
cs: Chyba nahrávání transakcí

en: Error retrieving session status
cs: Chyba načítání statusu relace

en: Please enter a description:
cs: Vložte popis:

en: Create an Offline Transaction Session
cs: Vytvořit offline přenosový proces

en: Error creating session
cs: Chyba při vytváření relace

en: Error: %1$s
cs: Chyba: %1$s

en: Error retrieving offline sessions.
cs: Chyba načítání offline relací.

en: Error rendering session list
cs: Chyba zpracování seznamu relací

en: Uploaded Transactions for %1$s
cs: Nahrané transakce pro %1$s

en: Error rendering script list
cs: Chyba zpracování seznamu skriptů

en: Exceptions for %1$s
cs: Výjimky pro %1$s

en: Error rendering error list
cs: Chyba zpracování seznamu chyb

en: Completed
cs: Hotovo

en: No
cs: Ne

en: Yes
cs: Ano
