Evergreen 1.4 - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Not yet configured for the specified server.
cs: Dosud nebyl konfigurován pro konkrétní server.

en: Testing hostname...
cs: Testování hostitelského serveru...

en: Please enter a server hostname.
cs: Prosím vložte jméno serveru.

en: There was an error testing this hostname.
cs: Došlo k chybě při testování tohoto jména serveru.

en: Testing version...
cs: Testování verze...

en: There was an error checking version support.
cs: Došlo k chybě při kontrole podpory verze.

en: This server does not support your version of the staff client.  Please check with your system administrator.
cs: Tento server nepodporuje vaši verzi služebního klienta. Obraťte se prosím na správce systému.

note: # login with <username> and <password> at <server>
en: login with %1$s and %2$s at %3$s
cs: přihlášení s %1$s a %2$s v %3$s

en: Are you sure you would like to exit the program completely?
cs: Jste si jisti, že chcete úplně ukončit program?

en: %1$s is not registered with this server.
cs: %1$s není registrován s tímto serverem.

en: Login failed.  Please check your Server Hostname, Username, Password, and your CAPS LOCK key.
cs: Přihlášení se nezdařilo. Zkontrolujte si prosím jméno serveru, uživatelské jméno, heslo a váš CAPS LOCK.

en: Evergreen Staff Client - %1$s
cs: Služební klient Evergreen - %1$s
