Evergreen 1.4 - en to cs translation catalogue (96 entries)

[ctx: conify.save_button.label]
note: Common entities
en: Save
cs: Uložit

[ctx: conify.delete_button.label]
en: Delete
cs: Smazat

[ctx: conify.new_kid_button.label]
en: New Child
cs: Nový přírůstek

[ctx: conify.admin.top_pane.title]
en: Controls
cs: Ovládací prvky

en: Configure your ILS
cs: Konfigurovat své ILS

[ctx: conify.admin.left_pane.controls]
en: Controls
cs: Ovládací prvky

en: Organization Types
cs: Typy organizací

[ctx: conify.admin.org_unit.link]
en: Organizational Units
cs: Organizační jednotky

[ctx: conify.admin.grp_tree.link]
en: Permission Groups
cs: Skupiny povolení

en: Permissions
cs: Povolení

en: Copy Statuses
cs: Stavy výtisků

en: MARC Codes
cs: Kódy MARC

[ctx: conify.admin.bottom_pane.title]
en: Controls
cs: Ovládací prvky

en: Organization Unit Types
cs: Typy organizačních jednotek

en: Can Have Volumes and Copies
cs: Může mít svazky a výtisky

en: Can Have Users
cs: Může mít uživatele

[ctx: conify.org_unit.ou_tree.label]
en: Organizational Units
cs: Organizační jednotky

en: Main Settings
cs: Hlavní nastavení

en: Organization Unit Name
cs: Název jednotky organizace

en: Main Email Address
cs: Hlavní e-mailová adresa

en: Main Phone Number
cs: Hlavní telefonní číslo

en: Organization Unit Type
cs: Typ organizační jednotky

en: OPAC Visible
cs: Viditelný OPAC

note: Hours of operation
en: Hours of Operation
cs: Provozní doba

en: Open time
cs: Otevřeno

en: Close time
cs: Zavřeno

en: Closed
cs: Zavřeno

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Sunday
cs: Neděle

note: Addresses
en: Addresses
cs: Adresy

en: Physical Address
cs: Fyzická adresa

en: Holds Address
cs: Adresy rezervací

en: Mailing Address
cs: E-mailová adresa

en: ILL Address
cs: Adresa ILL

en: Type
cs: Typ

en: Valid
cs: Platný

en: Street 1
cs: Ulice 1

en: Street 2
cs: Ulice 2

en: City
cs: Město

en: State
cs: Stát

en: Zip
cs: PSČ

en: Country
cs: Země

en: County
cs: Kraj

note: This is a highlighted label that is followed by the name of the organizational unit
en: Now editing:
cs: Nyní editovat:

en: New Status:
cs: Nový stav:

[ctx: conify.copy_status.new_status.save]
en: Add
cs: Přidat

[ctx: conify.copy_status.save_changes]
en: Save Changes
cs: Uložit změny

[ctx: conify.copy_status.delete_selected]
en: Delete Selected
cs: Smazat vybrané

en: Audience Map
cs: Přehled návštěv

en: New Audience Map:
cs: Přehled nových návštěv

[ctx: conify.marc_code_maps.new_code]
en: New Code
cs: Nový kód

en: New Value
cs: Nová hodnota

[ctx: conify.marc_code_maps.audience_map.description]
en: Description
cs: Popis

[ctx: conify.marc_code_maps.delete_selected]
en: Delete Selected
cs: Smazat vybrané

[ctx: conify.marc_code_maps.save_changes]
en: Save Changes
cs: Uložit změny

en: Bibliographic Level Map
cs: Přehled bibiografických úrovní

en: New Bibliographic Level:
cs: Nová bibliografická úroveň

[ctx: conify.marc_code_maps.add]
en: Add
cs: Přidat

en: Item Form Map
cs: Přehled forem exemplářů

en: New Item Form:
cs: Nová forma exempláře:

en: Item Type Map
cs: Přehled typů exemplářů

en: New Item Type:
cs: Typ nového exempláře:

en: Language Map
cs: Jazyková mapa

en: New Language:
cs: Nový jazyk

en: Literary Form Map
cs: Přehled literárních forem

en: New Literary Form:
cs: Nová literární forma:

en: Videorecording Format Map
cs: Přehled videozáznamových formátů

en: New Video Recording Format:
cs: Nový videozáznamový formát

[ctx: conify.perm_list.new_code.label]
en: New Code
cs: Nový kód

[ctx: conify.perm_list.add_button.label]
en: Add
cs: Přidat

[ctx: conify.perm_list.save_changes.label]
en: Save Changes
cs: Uložit změny

[ctx: conify.perm_list.delete_selected.label]
en: Delete Selected
cs: Smazat vybrané

en: New Permission:
cs: Nové povolení:

[ctx: conify.grp_tree.permission_groups.label]
en: Permission Groups
cs: Skupiny povolení

en: Group Configuration
cs: Konfigurace skupiny

en: Group Name
cs: Název skupiny

[ctx: conify.grp_tree.description.label]
en: Description
cs: Popis

en: Permission Interval
cs: Období povolení/interval povolení

en: Editing Permission
cs: Úprava povolení

en: User Group
cs: Uživatelská skupina

[ctx: conify.grp_tree.save_button.label]
en: Save
cs: Uložit

[ctx: conify.grp_tree.delete_button.label]
en: Delete
cs: Smazat

[ctx: conify.grp_tree.new_child_button.label]
en: New Child
cs: Nový přírůstek

en: Group Permissions
cs: Skupiny povolení

en: New Mapping
cs: Nové zobrazení/nové mapování

en: Permission:
cs: Povolení:

en: Depth:
cs: Hloubka:

en: Grantable:
cs: Půjčitelný:

en: Add Mapping
cs: Přidat zobrazení/mapování

[ctx: conify.grp_tree.save_changes.label]
en: Save Changes
cs: Uložit změny

[ctx: conify.grp_tree.remove_selected.label]
en: Delete Selected
cs: Smazat vybrané
