Evergreen 1.4 - en to cs translation catalogue (54 entries)

en: Saved changes to the Mailing Address of ${0}
cs: Změny e-mailové adresy ${0} uloženy

en: Problem creating new Permission
cs: Zadání vytvoření nového povolení

en: Holdable
cs: Je možné rezervovat

en: Problem saving permission data for ${0}
cs: Zadání uložení povolovacích dat pro ${0}

en: Grantable
cs: Půjčitelný

en: New ${0} status created
cs: Nový stav ${0} vytvořen

en: Problem saving ${0}
cs: Zadání uložení ${0}

en: New permission map created
cs: Nový přehled povolení vytvořen

en: ${0} deleted
cs: ${0} smazán

en: Saved changes to the ILL Address of ${0}
cs: Změny ILL adres ${0} uloženy

en: Are you sure you want to delete ${0}?
cs: Opravdu chcete smazat ${0}?

en: Saved changes to ${0}
cs: Změny uložené do ${0}

en: There are unsaved changes to one or more organization types. Click OK to save these changes, or Cancel to abandon them.
cs: Neuložené změny u jednoho nebo více typů organizací. Stiskněte OK pro uložení změn nebo Storno pro zrušení změn.

en: Description
cs: Popis

en: New Type
cs: Nový typ

en: Problem creating new Permission Map
cs: Zadání vytvoření nového přehledu povolení

en: New child Group created for ${0}
cs: Vytvořena nová odvozená skupina pro ${0}

en: New child Organization Type created for ${0}
cs: Nový odvozený typ organizace pro ${0} vytvořen

en: Problem creating child organizational unit
cs: Zadání vytvoření odvozené organizační jednotky

en: There are unsaved changes to one or more copy statuses. Click OK to save these changes, or Cancel to abandon them.
cs: Neuložené změny u jednoho nebo více stavů výtisků. Stiskněte OK pro uložení změn nebo Storno pro zrušení změn.

en: OPAC Visible
cs: Vidielný OPAC

en: Problem saving Physical Address data for ${0}
cs: Zadání uložení dat fyzické adresy pro ${0}

en: Problem saving Holds Address data for ${0}
cs: Zadání uložení dat adres rezervací pro ${0}

en: There are unsaved modified permissions. Click OK to save these changes, or Cancel to abandon them.
cs: Neuložené úpravy povolení. Stiskněte OK pro uložení změn nebo Storno pro zrušení změn.

en: Cannot delete ${0}, you need at least one organization unit.
cs: Nelze smazat ${0}. Je třeba zadat minimálně jednu organizační jednotku.

en: Cannot delete ${0}. You need at least one organization type.
cs: Nelze smazat ${0}. Je třeba zadat minimálně jeden typ organizace.

en: Name
cs: Jméno/název

en: Problem creating child organization type
cs: Zadání vytvoření odvozeného typu organizace

en: Problem saving data for ${0}
cs: Zadání uložení dat pro ${0}

en: There are unsaved changes to one or more organizational units. Click OK to save these changes, or Cancel to abandon them.
cs: Neuložené změny u jedné nebo více organizačních jednotek. Stiskněte OK pro uložení změn nebo Storno pro zrušení změn.

en: New Branch
cs: Nová pobočka/nová oblast

en: Problem creating new Status
cs: Zadání vytvoření nového stavu

en: Depth
cs: Hloubka

en: New child Organizational Unit created for ${0}
cs: Vytvořena nová odvozená organizační jednotka pro ${0}

en: Value
cs: Hodnota

en: Cannot delete ${0}, ${1} subordinates still exist.
cs: Nelze odstranit ${0}, podřízený ${1} stále existuje.

en: New ${0} permission created
cs: Vytvořeno nové povolení ${0}

en: Problem deleting ${0}
cs: Zadání smazání ${0}

en: New ${0} ${1} created
cs: Vytvořen nový ${0} ${1}

en: Translation
cs: Překlad

en: Saved changes to the Holds Address of ${0}
cs: Uložené změny adres rezervací ${0}

en: Code
cs: Kód

en: Problem deleting permission mapping ${0}
cs: Zadání odstranění povolení mapování ${0}

en: Problem creating child Group
cs: Zadání vytvoření odvozené skupiny

en: Saved permission changes to ${0}
cs: Uložené změny povolení do ${0}

en: Problem saving data for ${0} ${1}
cs: Zadání uložení dat pro ${0} ${1}

en: Now editing ${0}
cs: Nyní editovat ${0}

en: There are unsaved changes to one or more ${0} codes. Click OK to save these changes, or Cancel to abandon them.
cs: Neuložené změny u jednoho nebo více kódů ${0}. Stiskněte OK pro uložení změn nebo Storno pro zrušení změn.

en: Saved changes to the Physical Address of ${0}
cs: Uložené změny do fyzické adresy ${0}

en: Permission mapping deleted
cs: Povolené mapování odstraněno

en: New Group
cs: Nová skupina

en: Problem saving Mailing Address data for ${0}
cs: Zadání uložení dat e-mailové adresy pro ${0}

en: There are unsaved modified permission maps. Click OK to save these changes, or Cancel to abandon them.
cs: Neuložené změny v přehledech povolení. Stiskněte OK pro uložení změn nebo Storno pro zrušení změn.

en: Problem saving ILL Address data for ${0}
cs: Zadání uložení dat ILL adresy pro ${0}
