evergreen - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: !! This software has encountered an error.  Please tell your friendly system administrator or software developer the following:
    %1$s
    %2$s
tr: !! Bu yazılım bir hata ile karşılaştı. Lütfen sistem yöneticinize aşağıdakileri bildirin:
    %1$s
    %2$s

en: The JSAN library object is missing.
tr: JSAN kütüphanesi nesnesi eksik.

en: Ok
tr: Tamam

en: Clear
tr: Temizle

en: Copy Message
tr: Mesajı kopyala

en: Lost
tr: Kayıp

en: Expired
tr: Süresi doldu

en: Blocked
tr: Engelli

en: Invalid Date
tr: Geçersiz Tarih

en: No
tr: Hayır

en: Yes
tr: Evet

en: Delete Record
tr: Kayıt sil

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Record deleted.
tr: Kayııt silindi.
