evergreen - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Delete Record
tr: Kaydı Sil

en: Edit Propeties
tr: Özellikleri Değiştir

en: Edit Record
tr: Kayıtları Değiştir

en: Current volume
tr: Geçerli cilt

en: Current supplements
tr: Mevcut Eklentiler

en: Created MFHD record for ${0}
tr: ${0} İçin MHFD Kayıtları

en: Add MFHD Record
tr: MHFD Kaydı Ekle
