Evergreen 1.4 - en to cs translation catalogue (67 entries)

en: or Add to an Existing Queue
cs: nebo přidat k existujícímu seznamu

en: Authority Records
cs: Autoritní záznam

en: Auto-Import Non-Colliding Records
cs: Automatický import nekolidujících záznamů

en: Back To Import Queue
cs: Zpět k importování seznamu

en: Bibliographic Records
cs: Bibliografický záznam

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Editovat

en: Code
cs: Kód

en: Column
cs: Sloupec

en: Create Attribute Definition
cs: Vytvořte definici pole

en: Create
cs: Vytvořit

en: Create Date
cs: Vytvořit datum

en: Create a New Upload Queue
cs: Vytvořit nový seznam pro nahrání

en: Creator
cs: Vytvořil

en: Delete Queue
cs: Smazat seznam

en: Delete record
cs: Smazat záznam

en: Description
cs: Popis

en: Display
cs: Zobrazit

en: Done
cs: Hotovo

[ctx: vandelay.edit.attributes]
en: Edit Attributes
cs: Editovat pole

[ctx: vandelay.edit.attrs]
en: Edit Attributes
cs: Editovat pole

en: File to Upload:
cs: Soubor k nahrání

en: Example
cs: Příklad

en: Identifier
cs: Identifikátor

en: Import Records
cs: Importovat záznamy

en: Import Selected
cs: Importovat vybrané

en: Import All
cs: Importovat vše

en: Import Time
cs: Importovat čas

en: Inspect Queue
cs: Zkontrolovat seznam

en: Last Edit Date
cs: Poslední editované datum

en: MARC Record
cs: Záznam MARC

en: Page
cs: Stránka

en: Processing...
cs: Zpracovávání...

en: Record Type
cs: Typ záznamu

en: Refresh
cs: Obnovit

en: Remove (advanced)
cs: Odstranit (pokročilé)

en: Remove
cs: Odstranit

en: Results Per Page
cs: Výsledků na stránku

en: Retrieve Queue
cs: Vyhledávání seznamu

en: Return
cs: Návrat

en: Source
cs: Zdroj

en: Subfield(s)
cs: Podpole

en: Subfield
cs: Podlpole

en: Are you sure you want to delete this record?
cs: Jste si jistý, že chcete smazat tento záznam?

en: Tag(s)
cs: Identifikátor/y

en: Tag
cs: Identifikátor

en: True
cs: Pravda

en: Update
cs: Aktualizace

en: Uploading...
cs: Nahrávání

en: Upload Status
cs: Status nahrávání

en: Upload
cs: Nahrát

en: View MARC
cs: Podívat se na MARC

en: XPath (advanced)
cs: XPath (pokročilý)

en: Save Changes
cs: Uložit změny

en: Record Saved
cs: Záznam uložen

en: Export Records
cs: Exportovat záznamy

en: From CSV File
cs: Z CSV souboru

en: Record ID
cs: ID záznamu

en: Or
cs: Nebo

en: Record Format
cs: Formát záznamu

en: Record Encoding
cs: Kódování záznamu

en: Include holdings in Bibliographic Records
cs: Obsahuje vlastnictví v bibliografických záznamech

en: Retrieve Records
cs: Vyhledat záznam

en: (starting from 0)
cs: (začít od nuly)

en: -- Actions --
cs: --Akce--

en: Total:
cs: Celkem:

en: Imported:
cs: Importováno:
