evergreen - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Kyrgyz
tr: Kırgızca

en: American English
tr: Amerikan İngilizcesi

en: Bambara
tr: Bambara (Mali)

en: Unknown
tr: Bilinmeyen

en: Damaged
tr: Hasarlı

en: Ukrainian
tr: Ukrayna Dili
