Evergreen 1.4 - en to cs translation catalogue (25 entries)

[ctx: ../../Open-ILS/xul/staff_client/server/locale/en-US/multiclass_search_help.html:1]
en: Multiclass Search Help
cs: Multimediální vyhledávací pomoc

[ctx: ../../Open-ILS/xul/staff_client/server/locale/en-US/multiclass_search_help.html:2]
en: Multiclass Search Help
cs: Multimediální vyhledávací pomoc

en: Recognized search keys include:
cs: Rozpoznané vyhledávací klíče obsahují:

en: Search key
cs: Vyhledávací klíč

en: Definition
cs: Definice

en: keyword</strong>, <strong>title</strong>,             <strong>author</strong>, <strong>subject</strong>, and             <strong>series</strong> support additional search subclasses,             specified with a <kbd>|</kbd>. For example:             <kbd>title|proper:gone with the wind
cs: klíčové slovo</strong>, <strong>název</strong>,             <strong>autor</strong>, <strong>předmět</strong>, a             <strong>edice</strong> podpora dalšíhoí hledání podtřídy,             stanovené s <kbd>|</kbd>. Například:             <kbd>název|řádné:odešel s větrem

en: keyword/kw
cs: klíčové slovo/ks

en: search keyword(s)
cs: hledání klíčového slova(slov)

en: author/au/name
cs: autor/au/jméno

en: search author(s)
cs: hledání autora(y)

en: title/ti
cs: název/nz

en: search title
cs: název vyhledávání

en: subject/su
cs: předmět/su

en: search subject
cs: hledat předmět

en: series/se
cs: série/se

en: search series
cs: vyhledávání série

en: lang
cs: jazyk

en: limit by language (specifiy multiple langs with lang:l1 lang:l2 ...)
cs: limitován jazykem (specifikace více jazyků s lang:l1 lang:l2 ...)

en: site
cs: stránka

en: sort
cs: třídit

en: sort type (title, author, pubdate)
cs: řadit typ (název, autor, pubdate)

en: dir
cs: adr

en: sort direction (asc, desc)
cs: řadit směrem (asc, desc)

en: available
cs: dostupné

en: if set to anything other than "false" or "0", limits to available items
cs: je-li nastavena na cokoliv jiného než  "false " nebo "0 ", omezení na dostupné exempláře
