evergreen - en to he translation catalogue (157 entries)

note: ================================================================= Some generic stuff
en: remote v1
he: גרסה מרחוק 1

en: English
he: אנגלית

en: All
he: הכל

en: Language:
he: שפה:

en: Name
he: שם

en: None
he: ללא

[ctx: common.title]
en: Title
he: כותר

[ctx: common.author]
en: Author
he: מחבר

en: Authors
he: מחברים

[ctx: common.callnumber]
en: Call Number
he: הסב מספר

en: Edition
he: מהדורה

en: Subject
he: נושא

en: Series
he: סדרה

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: Search Type
he: סוג חיפוש

en: Format
he: מבנה

[ctx: common.loading]
note: Message displayed while search results are loading
en: Loading...
he: טוען...

[ctx: common.login]
en: Login
he: כניסה

en: Log Out
he: התנתק

en: Publication Date
he: תאריך פרסום

en: Publisher
he: מו"ל

en: Results
he: תוצאות

en: Select
he: בחר

en: Status
he: מצב

en: No
he: לא

en: Yes
he: כן

[ctx: common.cancel]
en: Cancel
he: לבטל

[ctx: common.library]
en: Library
he: ספרייה

en: Username
he: שם המשתמש

[ctx: common.password]
en: Password
he: סיסמה

[ctx: common.submit]
en: Submit
he: להגיש

en: close
he: סגור

en: and
he: ו

en: User not found
he: המשתמש לא נמצא

en: Now searching
he: כעת מחפשים

en:  of about
he:  של כ

[ctx: opac.login.login]
en: Login
he: כניסה

[ctx: opac.basic]
en: Basic Catalog (HTML only)
he: קטלוג בסיסי (HTML בלבד)

en: Date: Newest to Oldest
he: תאריך הכי הכי כדי

en: Reddish
he: אדמדם

en: Login failed.  The username or password entered was incorrect.
he: הכניסה נכשלה. שם המשתמש או הסיסמה שהזנת היה שגוי.

en: Login session has timed out or does not exist
he: מושב התחברות יש שהוקצב או לא קיים

en: User was not found in the database
he: המשתמש לא נמצא באתר

en: The given username already exists in the database
he: שם המשתמש כבר קיים נתון באתר

en: Permission Denied
he: הרשאה נדחתה

en: User is not allowed to create holds for other users at this location
he: המשתמש אינו רשאי ליצור מחזיקה עבור משתמשים אחרים במיקום זה

[ctx: common.cn.shelf]
en: Shelf Browser
he: הדפדפן מדף

en: Text Size:
he: גודל טקסט

en: Regular
he: רגיל

en: Large
he: גדול

en: You have not created any bookbags
he: לא יצרת שום שקיות הספר

[ctx: myopac.bookbags.title]
en: My Bookbags
he: שקיות הספר שלי

en: Shared
he: משותפת

en: Share / Hide
he: שתף / הסתר

en: Delete this bookbag?
he: מחק את התיק הזה?

en: (View)
he: (הצג)

en: Hide
he: להסתיר

en: Delete
he: למחוק

en: Create a new Bookbag
he: צור התיק חדש

en: Enter the name of the new Bookbag:
he: הזן את שם התיק החדש:

en: Share this Bookbag
he: שתף את התיק

en: The selected bookbag contains no items...
he: התיק הנבחר אינו מכיל פריטים ...

en: Remove this item?
he: להסיר פריט זה?

en: remove
he: להסיר

en: Are you sure you wish to remove this bookbag item?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להסיר פריט זה התיק?

en: Are you sure you wish to hide this bookbag?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להסתיר את התיק הזה?

en: The Bookbag was successfully updated.
he: התיק עודכן בהצלחה.

en: Bookbag successfully updated
he: התיק עודכן בהצלחה.

en: Total items overdue:
he: פריטים סה"כ איחור:

en: Renew Selected Items
he: חידוש פריטים נבחרים

en: Renewing...
he: חידוש ...

[ctx: myopac.checked.renew.remaining]
en: Renewals Remaining
he: חידושים נותרים

en: You have no items checked out at this time
he: אין לך פריטים נבדק בשעה זו

en: Other Circulations
he: תפוצה אחרים

en: Circulating Library
he: מחזורי הספרייה

en: Circulation Type
he: סוג השאלה

en: Please return by ...
he: אנא חזור על ידי ...

en: item(s) successfully renewed
he: פריט (ים) בהצלחה מחודשת

en: Are you sure you wish to renew the selected item(s)?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לחדש את הפריט שנבחר (ים)?

en: The system is unable to renew the selected item at this time.  This usually means the item is needed to fulfill a hold.  Please see a librarian for further help.
he: המערכת אינה מסוגלת לחדש את הפריט שנבחר בשלב זה. בדרך כלל מצב זה את הפריט הנדרש כדי למלא את השהייה. נא לראות ספרנית לעזרה נוספת.

en: Library policy prevents the renewal of this item at this time.  Please see a librarian for further details.
he: מדיניות הספרייה מונע את חידוש פריט זה בשלב זה. עיין ספרן לקבלת פרטים נוספים.

note: ================================================================= MyOPAC Fines Page
en: Summary
he: סיכום

en: Total Owed
he: סה"כ חייב

en: Total Paid
he: הכולל ששולם

en: Balance Owed
he: יתרת חייבים

[ctx: myopac.fines.status]
en: Loading...
he: טוען...

en: Overdue Materials
he: חומרי איחור

en: Checkout Date
he: תאריך היציאה

[ctx: myopac.fines.due]
en: Due Date
he: תאריך יעד

en: Date Returned
he: תאריך חזרה

en: (fines accruing)
he: (לצבור קנסות)

en: Other Fees
he: עמלות אחרות

en: Transaction Start Time
he: זמן תחילת העסקה

en: Last Payment Time
he: שעת התשלום האחרון

en: Initial Amount Owed
he: סכום החיוב הראשוני

en: Total Amount Paid
he: סך כל הסכום ששולם

en: Billing Type
he: סוג חיוב

note: ================================================================= MyOPAC Holds Page
en: Formats
he: מבנים

en: Pickup Location
he: מיקום האיסוף

en: Edit
he: עריכה

en: You have no items on hold at this time
he: אין לך פריטים בהמתנה נכון לעכשיו

en: Waiting for copy
he: ממתין לעותק

en: In Transit
he: במעבר

en: Ready for Pickup
he: מוכן לאיסוף

[ctx: myopac.holds.cancel]
en: Cancel
he: ביטול

en: If you wish to cancel the selected hold, click OK, otherwise click Cancel.
he: אם ברצונך לבטל את ההחזקות שנבחרו, לחץ על אישור, אחרת לחץ על ביטול.

en: Suspend
he: השעיה

en: Activate
he: הפעלה

en: Set Active Date
he: הגדרת התאריך הפעיל

[ctx: myopac.holds.cancel_selected]
en: Cancel
he: ביטול

en: Processing holds... This may take a moment.
he: עיבוד מחזיקה ... זה עלול לקחת רגע.

en: Actions for selected holds
he: הפעולות שנבחרו מחזיקה

en: Are you sure you wish to cancel the selected holds?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לבטל את נבחרת מחזיקה?

en: Are you sure you wish to activate the selected holds?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להפעיל את נבחרת מחזיקה?

en: Are you sure you wish to change the activate date for the selected holds?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לשנות את התאריך להפעיל עבור הנבחרת מחזיקה?

en: Select an automatic activation date.  If no date is chosen, the holds will remain suspended until they are manually activated.
he: בחר תאריך ההפעלה האוטומטית. אם התאריך לא נבחר, מחזיקה יישאר תלוי עד שהם מופעלים באופן ידני.

en: Suspend this hold
he: להשעות את החזק

en: A suspended hold will retain its place in the queue, but will not be fulfilled until it has been activated.
he: להחזיק מושעה ישמרו על המקום שלו בתור, אבל לא תתממש עד הופעל.

en: Automatically activate hold on:
he: הפעלה אוטומטית להחזיק ב:

en: Expiration date
he: תאריך תפוגה

en: Estimated Wait (days)
he: ימים לחכות מוערך

note: ================================================================= MyOPAC Preferences Page
en: Preferences
he: העדפות

en: Search hits per page
he: תוצאות החיפוש בכל דף

en: Default Font Size
he: גודל גופן ברירת המחדל

en: Regular Font
he: גופן קבוע

en: Large Font
he: גופן גדול

en: Default Hold Notification Method
he: ברירת מחדל החזק ההודעה שיטה

en: Use Phone and Email
he: השתמש טלפון ודוא"ל

en: Use Phone Only
he: טלפון השתמש רק

en: Use Email Only
he: דוא"ל השתמש רק

en: Default Search Location
he: חיפוש מיקום ברירת מחדל

en: Always search my home library by default.
he: תמיד החיפוש ספריית הבית שלי כברירת מחדל.

en: Default Search Range
he: חיפוש ברירת מחדל טווח

en: Save Preference Changes
he: העדפת שמור שינויים

en: Preferences successfully updated
he: העדפות עודכנו בהצלחה

en: Preferences update failed!
he: העדפות העדכון נכשל!

en: This setting defines how you will be notified of holds that are ready to be picked up from the library. 
    By default, holds will use the notification style you choose here. 
    However, you will still have the option to change individual holds regardless of this setting.
he: הגדרה זו מגדירה כיצד תקבל הודעה של מחזיק כי הם מוכנים הרים מהספריה. 
    כברירת מחדל, מחזיקה ישתמש בסגנון ההודעות שבחרת כאן. 
    עם זאת, אתה עדיין תהיה לנו האפשרות לשנות את הפרט מחזיקה ללא קשר להגדרה זו.

en: Active
he: הפעל

en: Activate on...
he: הפעל על ...

note: ================================================================= MyOPAC Summary page
en: Your account expired on <span id='myopac.expired.date'/>! 
    Please see a librarian to renew your account.
he: החשבון שלך פג ב </span id='myopac.expired.date>! 
    עיין ספרן לחדש את החשבון שלך.

en: * Staff Notes *
he: * הערות הצוות *

en: Day Phone
he: טלפון בשעות היום

en: Evening Phone
he: טלפון ערב

en: Other Phone
he: הטלפון השני

en: Change
he: שינוי

en: Enter new username:
he: הזן את שם המשתמש החדש:

en: (not shown)
he: (לא מוצג)

en: Enter current password:
he: הזן את הסיסמה הנוכחית:

en: Enter new password:
he: הזן סיסמה חדשה:

en: Re-enter new password:
he: הזן מחדש סיסמה חדשה:

en: Email Address
he: כתובת דוא"ל

en: Enter new email address:
he: הכנס את כתובת הדוא"ל החדש:

en: Primary Identification
he: ההזדהות הראשונית

en: Active Barcode
he: ברקוד פעילים

en: Home Library
he: דף הבית הספריה

en: Account Creation Date
he: תאריך יצירת חשבון

en: Addresses
he: כתובות
