evergreen - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: English
tr: İngilizce

en: All
tr: Tümü

en: $
tr: TL

en: Language:
tr: Dil:

en: Name
tr: Ad

en: None
tr: Hiçbiri

[ctx: common.title]
en: Title
tr: Başlık

[ctx: common.author]
en: Author
tr: Yazar
