Evergreen 1.4 - en to cs translation catalogue (177 entries)

note: Common Entities
en: You are logged in as
cs: Jste přihlášen jako

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Evergreen: Reports
cs: Evergreen: Zprávy

en: You do not have sufficient permissions to run reports
cs: Nemáte dostačná oprávnění ke spuštění zpráv

en: My Folders
cs: Mé složky

en: Shared Folders
cs: Sdílené složky

en: Manage Folder Contents
cs: Spravovat obsah složky

en: Manage Folder
cs: Spravovat složku

en: created by
cs: vytvořil

[ctx: reports.oils_rpt.create_new_sub_folder]
en: Create a new sub-folder
cs: Vytvořit novou podsložku

en: Folder type:
cs: Typ složky:

[ctx: reports.oils_rpt.folder_name]
en: Folder Name:
cs: Název složky:

en: Share this folder:
cs: Sdílet tuto složku:

[ctx: reports.oils_rpt.do_not_share]
en: Do not share
cs: Nesdílet

[ctx: reports.oils_rpt.share]
en: Share
cs: Sdílet

[ctx: reports.oils_rpt.share_with]
en: Share with:
cs: Sdílet s:

[ctx: reports.oils_rpt.create_sub_folder]
en: Create Sub Folder
cs: Vytvořit podsložku

en: Reports Home
cs: Hlavní strana Zpráv

en: Cloning template
cs: Klonování šablony (vzoru)

en: Template Name:
cs: Název šablony:

en: Template Description:
cs: Popis šablony:

en: Template Type:
cs: Typ šablony:

en: Save this Template:
cs: Uložit tuto šablonu:

en: Indicates that when filtering on the item, a list of named choices will be generated.
cs: Signalizovat, že při filtrování exempláře bude vygenerován seznam pojmenovaných možností.

en: Template Display Items
cs: Šablona zobrazení exemplářů

en: Remove Selected
cs: Odebrat označené

[ctx: reports.oils_rpt_builder.move_up]
en: Move Up
cs: Posunout nahoru

[ctx: reports.oils_rpt_builder.move_down]
en: Move Down
cs: Posunout dolů

note: The below two entity strings were the contents of the .xhtml file but I don't think that works when using XML entities ENTITY reports.oils_rpt_builder.move_up "Move &uarr;" ENTITY reports.oils_rpt_builder.move_down "Move &darr;"
en: Template Filters
cs: Šablona filtru

en: Report Aggregate Filters
cs: Zpráva seskupených filtrů

en: Hint:
cs: Pokyn:

en: Double-click on an item to see the item details.
cs: Dvojitým klikem na exemplář se rozbrazí detaily.

en: Template Types
cs: Typy šablon

en: Display Items
cs: Zobrazení exemplářů

en: Filters
cs: Filtry

[ctx: reports.oils_rpt_builder.aggregate_filters]
en: Aggregate Filters
cs: Seskupené filtry

en: Create Aggregate Filter
cs: Vytvoření seskupení filtru

en: Select how this field should be displayed:
cs: Výběr (toho),  jak by mělo být toto pole zobrazeno:

en: Add Item
cs: Přidat exemplář

en: Select what filter should be applied to this field:
cs: Výběr (toho), jaký filtr by měl být aplikován do tohoto pole

en: Choose a Transform:
cs: Volba transformace:

en: Choose a Filter:
cs: Volba filtru:

en: Create Filter
cs: Vytvořit filtr

en: Select what aggregate filter should be applied to this field:
cs: Výběr toho, které seskupení filtů by mělo být v tomto poli aplikováno:

en: Select how the columns should be sorted
cs: Vybrání toho, jak by měli být kolonky (rubriky) setříděny

en: Choose a column:
cs: Vybrat kolonku (rubriku):

en: Choose the direction the sorting should occur:
cs: Vybrat kontrolu třídění kdyby se vyskytoval:

en: Ascending
cs: Rostoucí, vzestupný

en: Descending
cs: Klesající, sestupný

en: Add Sort
cs: Přidat druh, stav

en: Close Window
cs: Zavřít okno

en: This will destroy the report you are currently constructing.  Are you sure you wish to do this?
cs: Tobo bude zničená zpráva, kterou jste aktuálně sestavil. Jste si jist přáním, udělat to?

en: Action Succeeded
cs: Úspěšná akce

en: Action Failed
cs: Neúspěšná akce

en: Date selector
cs: Výběrová lhůta

en: Template Name:
cs: Jméno šablony:

en: Template Creator:
cs: Tvůrce šablony:

en: Template Description:
cs: Popis šablony:

en: Report Name:
cs: Jméno zprávy:

en: Report Description:
cs: Popis zprávy

en: Report Columns:
cs: Kolonky (rubriky) zpráv:

en: Pivot Label Column:
cs: Otáčivý štítek kolonky

en: Select One (optional)
cs: Výbraný jeden (optimální)

en: Pivot Data Column:
cs: Otáčivá data kolonky:

en: Choose a folder to store this report definition:
cs: Zvolit vymezení složky k uskladnění této zprávy:

[ctx: reports.oils_rpt_editor.selected_folder]
en: Selected Folder:
cs: Označená složka:

en: Output Options
cs: Výstupní možnosti

en: Excel Output
cs: Excelový výstup

en: CSV Output
cs: CSV výstup

en: HTML Output
cs: HTML výstup

en: Bar Charts
cs: Sloupcové diagramy

en: Line Charts
cs: Spojnicový diagram

en: Recurring Report:
cs: Periodická zpráva:

en: Recurrence Interval:
cs: Interval opakování:

[ctx: reports.oils_rpt_editor.days]
en: Day(s)
cs: Den (dny)

[ctx: reports.oils_rpt_editor.weeks]
en: Weeks(s)
cs: Týden (týdny)

en: Month(s)
cs: Měsíc (měsíce)

en: Run as soon as possible
cs: Spustit tak brzy jak je to možné

en: Send completion notification to this Email address:
cs: Poslat hlášení o dokončení na tuto emailovou adresu:

en: Midnight
cs: Půlnoc

en: Noon
cs: Poledne

en: Choose a folder to store this report's output:
cs: Vybrat složku ke skladování tohoto oznamujícího výstupu:

en: Save Report
cs: Uložit zprávu:

en: One or more of the user-defined parameters has been left empty. Please fill in all fields.
cs: Jeden nebo více  uživatelsko-definovaných parametrů bylo zanecháno prázdných. Prosím vyplňte všechna pole.

en: There is already a report in this folder with the given name.
cs: To je zpráva, která se v této složce pod daným názvem již nachází.

en: Change folder name
cs: Změnit název složky

en: Delete this folder
cs: Vymazat tuto složku

[ctx: reports.oils_rpt_folder_manager.create_new_sub_folder]
en: Create a new sub-folder
cs: Vytvořit novou podsložku

en: Share this folder
cs: Sdílet tuto složku

en: Hide (un-share) this folder
cs: Skrýt (nesdílet) tuto složku

en: Disable recurrence
cs: Opakování zakázáno

en: Go
cs: Jít, start

en: Enter new name:
cs: Zadat nové jméno

[ctx: reports.oils_rpt_folder_manager.submit]
en: Submit
cs: Předložit, nabídnout

[ctx: reports.oils_rpt_folder_manager.folder_name]
en: Folder Name:
cs: Název složky:

[ctx: reports.oils_rpt_folder_manager.do_not_share]
en: Do not share
cs: Nesdílet

[ctx: reports.oils_rpt_folder_manager.share]
en: Share
cs: Sdílet

[ctx: reports.oils_rpt_folder_manager.share_with]
en: Share with:
cs: Sdílet s:

[ctx: reports.oils_rpt_folder_manager.create_sub_folder]
en: Create Sub Folder
cs: Vytvořit podsložku

en: Are you sure you wish to change this folder's name?
cs: Jste si jisti Vaším přáním změnit název této složky?

en: Are you sure you wish to delete this folder?
cs: Jste si jisti Vaším přáním vymazat tuto složku?

en: This folder may not be deleted because it is not empty.
cs: Tato složka nesmí být vymazána, protože není prázdná.

en: This folder is already shared
cs: Tato složka je opravdu společná

en: This folder is not shared
cs: Tato složka není společná

en: Are you sure you wish to hide this folder?
cs: Jste si jisti Vaším práním skrýt tuto složku?

en: Create a new report from selected template
cs: Vytvořit novou zprávu z vybrané (označené) šablony

en: Clone selected template
cs: Klonovat označenou šablonu

en: Delete selected template(s)
cs: Smazat vybranou(é) šablonu(y)

en: Clone report
cs: Klonovat zprávu

en: Schedule report
cs: Seznam (tabulka) zpráv

en: Delete selected report(s)
cs: Smazat vybranou(é) zprávu(y)

en: View report output
cs: Prohlížet výstupní zprávu

en: Delete selected output(s)
cs: Smazat vybraný(é) výstup(y)

en: Move the selected template(s) to a different folder
cs: Pohyb vybrané(ých) šablony do jiné složky

en: Move the selected report(s) to a different folder
cs: Pohyb vybrané(ých) zprávy do jiné složky

en: Move the selected output(s) to a different folder
cs: Pohyb vybraného(ých) výstupu do jiné složky

[ctx: reports.oils_rpt_folder_window.submit]
en: Submit
cs: Nabídnout, předložit

en: Limit output to
cs: Omezení výstupu

en: All
cs: Všechno

en: Pending Items
cs: Nevyřízené exempláře

en: Create a new Template for this folder
cs: Vytvořit novou šablonu pro tuto složku

en: No items to display
cs: Nezobrazení exemplářů

en: Completed Items
cs: Doplněné exemláře

[ctx: reports.oils_rpt_folder_window.selected_folder]
en: Selected Folder:
cs: Vybraná složka:

en: Select Folder
cs: Vybrat složku

en: Cancel
cs: Zrušit, vymazat

en: Are you sure you wish to delete the selected item(s)?
cs: Jste si jisti svým přáním smazat vybraný(é) exempláře?

en: One or more of the selected templates could not be deleted because there are reports that depend on them.
cs: Jedna nebo více z vybraných šablon nemohou být smazány, protože existující  zprávy jsou na nich závislé

en: One or more of The selected reports could not be deleted because there are outputs that depend on them.
cs: Jedna nebo více z vybraných zpráv nemohou být smazány, protože existující výstupy jsou na ní (nich) závislé

en: You may not delete another user's items
cs: Nemůžete smazat exempláře jiných uživatelů

en: You may not move another user's items
cs: Nemůžete přesouvat exempláře jiných uživatelů

en: Column
cs: Kolonka, rubrika, sloupec

en: Transform
cs: Přeměnit

en: Action
cs: Akce, čin

en: User Params
cs: Uživatelské parametry

en: OR
cs: Nebo

en: Use a relative date instead.
cs: Užít raději úměrné datum.

[ctx: reports.oils_rpt_param_editor.days]
en: Day(s)
cs: Den (dny)

[ctx: reports.oils_rpt_param_editor.weeks]
en: Weeks(s)
cs: Týden (týdny)

en: Months(s)
cs: Měsíc (měsíce)

en:  ago
cs:  předtím, dříve

en: Database Source Browser
cs: Databáze zdrojového prohlížeče

en: Sources
cs: Zdroje

en: Source Name
cs: Název zdroje

en: Nullable
cs: Vynulovatelný

en: Enable nullability selection
cs: Zapnout výběr vynulovatelnosti

en: Source Specifier:
cs: Zdrojový specifikátor:

en: Field Name
cs: Název pole

en: Data Type
cs: Typ data

en: Field Transform
cs: Přeměna pole

en: Params
cs: Parametry

en: Applicable Datatypes
cs: Platné typy dat

en: Output Type
cs: Typy výstupů

en: Add Selected Fields
cs: Přidat vybraná pole

en: Template Configuration
cs: Uspořádání šablony

en: Name:
cs: Název:

en: Description:
cs: Popis:

en: Save
cs: Uložit

en: Displayed Fields
cs: Zobrazená pole

en: Base Filters
cs: Základní filtry

[ctx: reports.xul.template_builder.aggregate_filters.label]
en: Aggregate Filters
cs: Souhrnné filtry

en: Display Name
cs: Zobrazit jméno

en: Field Transform Type
cs: Pole proměnného typu

en: Alter Display Header
cs: Upravit zobrazení záhlaví

[ctx: reports.xul.template_builder.move_up.label]
en: Move Up
cs: Přeřadit, povýšit

[ctx: reports.xul.template_builder.move_down.label]
en: Move Down
cs: Poklesnout

en: Remove Selected Field
cs: Odstranit vybrané pole

en: Filter Field
cs: Filtr pole

en: Operator
cs: Operátor

en: Value
cs: Důležitost, význam, účinnost

en: Change Transform
cs: Změna

en: Change Operator
cs: Změnit operátor

en: Change value
cs: Změnit důležitost

en: Remove value
cs: Odstranit hodnotu

en: Remove Selected Fields
cs: Odstranit vybraná pole

en: Table Name
cs: Název tabulky

en: Relationship
cs: Vztah, vazba
